Mezoterapija – kas tai?Mezoterapija – tai medicininė paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Šios procedūros koncepcija yra paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje. Preparatų sudėtyje yra įvairių preparatų mišiniai: hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai, homeopatiniai bei biotechnologijos produktai. Kokteilių sudėtis  kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo to, kokia problema yra sprendžiama. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis.

Mezoterapija   Mezoterapija anticeliulitas   Mezoterapija plaukams

Mezoterapija estetinėje medicinoje ir dermatologijoje naudojama esant:


 • Odos senėjimui (jos profilaktikai ir gydymui)
 • Fotosenėjimui
 • Sausai, atoniškai odai
 • Raukšlėms
 • Papilkėjusiai, ,,rūkalių“ odai
 • Riebiai, porėtai odai
 • Praradusiai elastingumą bei suglebusiai odai
 • Padidėjusiai odos pigmentacijai
 • Maišeliams po akimis, patamsėjus paakiams
 • Dvigubui pagurkliui
 • Celiulitui, strijoms
 • Plaukų slinkimui (po streso, gimdymo, esant židininiam ar androgeniniam plikimui)
 • Silpniems, lūžinėjantiems, gyvybingumą praradusiems  plaukams
 • Randams (postaknė, po traumos)
 • Sausoms, skilinėjančiom ir grožį praradusiom rankom


BiorevitalizacijaKas yra biorevitalizacija? Išvertus tiesiogiai, biorevitalizacija reiškia „biologinį atsinaujinimą“. Tai vienas iš efektyviausių ir natūraliausių būdu atjauninti odą nechirurginiu būdu. Biorevitalizacijos procedūra pristabdo senėjimo procesus, gražina odai stangrumą, elastingumą ir suteikia sveikos ir švytinčios odos efektą. Dažniausiai rekomenduojamos 2-3 procedūros kas 3 mėnesius.
Biorevitalizacija   Biorevitalizacija  Biorevitalizacija

Kas vyksta biorevitalizacijos hialurono rūgštimi metu? 2007 metais amerikiečių mokslininkų įrodyta, kad suleidus hialurono rūgštį, tuo pačiu metu kartu su odos drėkinimu prasideda kolageno sintezės stimuliacija ir sumažėja jo suirimo greitis. Be to, stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties gamyba. Oda ne tik drėkinama, atstatomos jos savybės, bet ir gaunamas stiprus liftingas dėl naujai susiformavusių dermos skaidulų. Todėl atliekant biorevitalizaciją su hialurono rūgšties preparatais, po minimalaus procedūrų skaičiaus (3 procedūros)  galima gauti ilgalaikę, su laiku vis gerėjančią odos išvaizdą.

Kodėl biorevitalizacija efektyvi? Pirma, ką pamato pacientas – raukšlelių išsilyginimas. Šis efektas iš pradžių atsiranda dėl suleistos hialurono rūgšties, o vėliau dėl pačiame organizme padidėjusios nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezės.

Kaip atliekama procedūra?Procedūros metu į dermą mikroinjekcijomis yra įvedama hialuroninė rūgštis. Patekusi į odą, hialurono rūgštis aprūpina odą vandeniu, įsijungia į apykaitos procesus. Pagerėja mikrocirkuliacija, odos ląstelių maitinimas ir oksidacijos procesai, prasideda nuosavos organizmo hialurono rūgšties sintezė – būtent šis momentas akivaizdžiai atsispindi odos išvaizdoje. Audiniams prisisotinus hialurono rūgšties, skatinama kolageno ir elastino sintezė.

Atliekant biorevitalizaciją, palaipsniui odą galima papildyti vis didesniu kiekiu hialurono rūgšties. Ilgalaikis rezultatas matomas po 2-3 procedūrų. Pacientas mato, kaip palaipsniui gerėja odos išvaizda: padidėja odos tonusas, elastingumas, pagerėja spalva, atsiranda „švytinčios odos“ išvaizda, drėgnos odos efektas, išsilygina smulkios raukšlės, atsistato odos struktūra. Tokiu būdu, biorevitalizacija yra stimuliuojančioji terapija – oda hialurono rūgšties preparatų dėka pati save atjaunina.

BioreparacijaBioreparacija – biorevitalizacijos evoliucijos rezultatas. Esminis skirtumas tarp biorevitalizacijos ir bioreparacijos tas, kad leidžiasi skirtingi preparatai sudėtimi ir veikimo principu. Bioreparantai skirti savaiminių regeneracinių odos procesų atstatymui. Biorevitalizatorius sudaro tik hialurono rūgštis, kuri gali būti stabilizuota arba nestabilizuota. Dermoje šie preparatai išlieka iki 72 valandų. Bioreparantus sudaro kompleksiniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu, papildyti peptidais, vitaminų kompleksu ir amino rūgštimis. Dėka tokio preparato sudėties ir molekulinės struktūros, preparatas odoje išlieka iki 3-ų savaičių, sukurdamas ilgalaikes maistinių medžiagų atsargas ir stimuliuodamas naujų kalogeno junginių sintezę.

Plaukų mezoterapija – plaukų slinkimasMezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui :

 • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
 • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
 • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Preparatuose esančios aminorūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas.

Mezoterapija plaukams  Mezoterapija plaukams  Mezoterapija plaukams
Mesopen mikroadatinė sistema – Automatinė „Meso Pen“ adatinė sistema – tai aparatas, kuriam vibruojant atliekamas odos paviršinis mikrosubadymas (perforacija). Tokiu būdu skatinama kolageno sintezė. Odos mikrosubadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos medžiagos žymiai lengviau absorbuojamos į odą ir pasiekia pačius giliausius odos sluoksnius. Greitai pastebimas efektas – žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė. Atlikti tyrimai rodo, kad naudojant šią sistemą, galima padidinti išorinio naudojimo procedūros efektyvumą keletu šimtu kartų.

Procedūros su automatinė „Meso Pen“ adatine sistema rekomenduojama esant:

 • Sausai, suglebusiai odai;
 • Vystančiai odai;
 • Raukšlėms, senatvinėms dėmėms
 • Hiperpigmentacijai;

Poveikis ir rezultatai:

 • Skaisti, atgaivinta ir drėgmę atgavusi oda;
 • Stangri, elastinga, gyvybinga oda;
 • Sumažėjusios arba išnykusios pigmentinės dėmės;

Mezoterapijos su „Meso Pen“ adatine sistema privalumai:

 • Labai efektyvi, saugi procedūra;
 • Greiti ir ilgai išliekantys rezultatai;
 • Tinka visų tipų odai;
 • Tinka vyrams ir moterims.


Kraujagyslių stiprinimo etapas – Mikroinjekcijos nugaros dalyje, ši procedūra aktyvina kraujotaką, to pasekoje jaučiamas bendras sveikatos pagerėjimas, jaučiamas energijos antplūdis, miegas tampa gilesnis, pabundame pailsėję. Įvedamos tokios medžiagos kaip Organinis Silicis- turi defibrozuojanti poveiki., reguliuoja lasteliu metabolizma, apsaugo nuo laisvuju radikalu susidarymo, dalyvauja baltymu ir angliavandeniu apykaitoje ir skatina isisavinti daugiau nei 70proc visu elementų. Todėl ši procedūra, klientui sutikus, atliekama prieš mezoterapiją.

Artisokas- drenazo poveikis- padidina limfagysliu tonusa. Tiesioginis lipolitinis, ir tulzi varantis efektas, taip pat galima įvedinėti žaliąją arbatą, ji tonizuos, skatins riebalų sintezę.

L-karnitinas – yra natūralus ląstelių komponentas, randamas mėsoje, piene, kepenyse ir mielėse, tad jo baimintis tikrai nereikėtų. L- Karnitinas yra biosintetinamas iš kitų amino rūgščių.

L-karnitinas, pavadintas „riebalus ryjančia molekule“ tiesiogiai veikia lipidų metabolizmą. Pagrindinė L-karnitino metabolizmo funkcija yra riebalų oksidacijos stimuliavimas, todėl riebalai yra sudeginami ir neleidžiama jiems kauptis. Jis taip pat yra raumenų energijos šaltinis. Kitaip tariant, L- karnitinas padeda deginti riebalus, suteikia energijos raumenims ir neleidžia kauptis riebalams.

Svarbiausios funkcijos yra:

 • Riebalų oksidacijos stimuliavimas
 • Riebalų ląstelių pavertimas energija;
 • Didinamas širdies lipidų metabolizmas;
 • Mažina cholesterolio kiekį.

VEIKIMAS: Prieš celiulitą, lipolizės skatinimui: L karnitinas degina riebalus padėdamas išvengti riebalų transportavimo į centrus, kur jie sudarytų celiulitą ar vadinamąją apelsino odos žievelę. L karnitinas pašalina riebalus iš ląstelių, kuriose riebalai yra saugomi.

Veido ir kūno rūgštinės procedūros :  Cheminis pilingas – tai procedūra, atliekama po aknės liekančių dėmelių pašalinimui, norint išlyginti ir atgaivinti veido ir kūno odą, suteikti šviežumo pojūtį, pagerinti jos struktūrą.

Migdolų rūgšties pilingas skirtas raustantiems veidams, t.y. esant rozacea – rožinei. Migdolų rūgštis – alfa hidroksi rūgštis, pasižyminti cheminėmis savybėmis, kurių dėka šios rūgšties tirpalu atliekant cheminę eksfoliaciją, nesukeliama eritema, o jau sekančią dieną oda atrodo skaisti. Migdolų rūgšties pilingas naudojamas rozacea gydymui. Kliniškai įrodyta, kad MA (migdolic acid) mažina rožinės simptomus – raudimą, išsiplėtusius kapiliarus. Nustatyta, kad MA veikia antibakteriškai, slopina uždegimą, skatina kraujagyslių kaitą ir regeneraciją, slopina odos raudimo reakcijas.

KaukėsAntisenėjimo, priešraukšlinio bei odą atjauninančio poveikio kaukės su hialurono rūgštimi. Raminanti, atjauninanti bei drėkinanti kaukė intensyviam priešraukšliniam bei liftingo efektui pasiekti. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis, heksapeptidas-8, DMAE bei sintetinis gyvatės nuodų peptidas leidžia išgauti ilgai išliekantį poveikį.

     

Veikliosios medžiagos:

 • Hialurono rūgštis 2% (Mažos molekulinės masės) (gilus drėkinamasis poveikis)
 • Oligopeptidai
 • EGF augimo faktorius
 • Adenozinas (efektyviai mažina mimikos raukšles, pykčio raukšlę)
 • Heksapeptidas-8 (Argireline) – pakeliantis, stangrinantis, priešraukšlinis poveikis (imituoja botulino toksino poveikį).
 • DMAE (Stiprus priešraukšlinis efektas)
 • SynAke peptidas (sintetinis gyvatės nuodų peptidas).BEAUTY PHARMA Extreme lifting mask

Profesionali liftingo kaukė veidui, kaklui ir smakrui. Kaukės veikimas nukreiptas į odos atjauninimą,veido ovalo korekciją ir gravitacinės ptozės profilaktiką. Intensyvaus veikimo atstatanti kaukė viršutinei veido daliai sudėtyje turi: augimo faktorių, augalų kamienines ląsteles, multi-peptidų, hialurono rūgšties, vitaminų ir mikroelementų. EXTREME LIFTING kaukė drėkina, maitina ir lygina veido odą, užtikrina staigų ir ilgalaikį liftingo efektą. Padeda ląstelių atsinaujiminui ir audinių regeneracijai. Turi priešuždegiminį ir raminantį poveikį. Sustiprina odos apsaugines funkcijas ir stimuliuoja tokių dermos komponentų, kaip elastino,kolageno ir hialurono rūgšties gamybą. Išlygina raukšles, patempia, standina, padidina odos turgorą. Intensyvaus veikimo atstatanti kaukė apatinei veido daliai sudėtyje turi: fosfatidilcholino,aminorūgščių kompleksą, hidrolizuoto kolageno, hialurono rūgšties, vitaminų ir mikroelementų.Dėl kompresinio ir tampraus prigludimo kaukė puikiai patempia odą, užtikrina staigų ir ilgalaikį liftingo efektą. Padeda sumažinti dvigubą pagurklį, pagerina tonusą, atstato veido kontūrą.

Strijų mažinimasStrijos – tai estetinis odos defektas, kuriam būdingi  šviesiai rožiniai ar balti į randus panašūs odos ruoželiai, atsirandantys tose kūno vietose, kur yra tempiama oda (pilvas, sėdmenys, krūtys, šlaunys ir kitos kūno vietos). Jos atsiranda dėl odos pertempimo ir hormoninių pokyčių. Vykstant hormoniniams pokyčiams, oda praranda elastingumą, jos viršutiniai sluoksniai išplonėja. Padidėjus krūviui, atsiranda vidiniai plyšimai, kuriuos vėliau užpildo jungiamasis audinys. Iš pradžių jungiamajame audinye būna kraujagyslių, kurios strijoms suteikia rausvą ar melsvą spalvą. Laikui bėgant,  kraujagyslės  ištuštėja ir strijos tampa baltos spalvos. Strijose nėra pigmento, todėl įdegus, jos lieka baltos spalvos ir tampa dar labiau pastebimos įdegusios odos fone. Strijos dažniausiai atsiranda nėštumo metu, paauglystėje, stipriai padidėjus kūno masei, sergant kai kuriomis endokrinologinėmis ligomis, vartojant gliukokortikoidus bei dėl genetinių priežasčių. Strijų gydymui svarbus jų gylis, kuris gali būti epidermos, dermos ar hipodermos lygyje.
Striju gydymas  Striju gydymas  Be striju
Mezoterapijos procedūros strijų gydymui metu į pakenktas zonas mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai, kurie:

 • Stimuliuoja kraujotaką, medžiagų apykaitos procesus,
 • Sutvirtina struktūrinius odos baltymus (kolageną, elastiną)
 • Po šių procedurų pasiekiami rezultatai:
 • Oda atgauna normalią struktūrą,
 • Pagerėja audinių medžiagų apykaita,
 • Pagreitėja odos atsitatymo procesai,
 • Strijos tampa mažiau matomos


Norite išbandyti vieną iš aprašytų procedūrų?Jūsų laukia mūsų estetinės medicinos gydytoja Goda Randakevičiūtė.

Užsiregistruokite telefonu +370 689 75884